65

Egry József (1883-1951)

Badacsonyi táj tehenekkel

Technika: olaj, papír
Méret: 49,5 x 69 cm
j.j.l.: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft (38 561 EUR*, 41 732 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%