Szurcsik József (1959)

Bajnokok

akril, olaj, vászon, 50 x 60 cm, j.b.l.: szignó 2010

K: Rétközi Múzeum, Kisvárda (2010), Bulcsu Művelődési Ház, Balatongyörök (2010), Kogart-Ház, Budapest (2010), Virág Judit Galéria, Budapest (2010), Apáczai Csere János Műv. Ház, Solymár (2012), Arany János Közösségi Ház, Gyál (2012)

Ár: 620 000 Ft (1 992 EUR*, 2 156 USD*)