267

Udvardi Erzsébet (1929-2013)

Balaton

Technika: olaj, arany festék-spray, kollázs; farostlemez
Méret: 60 x 100,5 cm
j.j.l.: Udvardi E
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.10.26. 16:00