Udvardi Erzsébet (1929-2013)

Balaton

Technika: olaj, arany festék-spray, kollázs; farostlemez
Méret: 60 x 100,5 cm
j.j.l.: Udvardi E
  • Nyertes licit: 500 000 Ft