38

id. Kátai Mihály (1906-1981)

Balaton a déli partról

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 80 cm
j.b.l.: Kátai M 1956
HUF 120 000 — 180 000
EUR 386 — 578
USD 417 — 626

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%