180

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balaton a Szent Mihály dombról

Technika: akvarell, papír
Méret: 20 x 28 cm
j.j.l.: BA, életmű kat. sz.: 1960/15
HUF 230 000 — 290 000
EUR 639 — 806
USD 703 — 887

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%