BALATON, NYÁR, SZERELEM - ÚJ JUTALÉKOS RENDSZER ÉS MŰTÁRGYFELVÉTELI INFORMÁCIÓK

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy aukciósházunk idén augusztusban 10. alkalommal rendezi meg a Balaton, Nyár, Szerelem című élő árverését a Vaszary Villában.
Az évfordulóra való tekintettel a beadók részére 25%-ról 15%-ra csökkentettük a ház jutalékát, tehát az aukciós értékesítésre beadott műtárgyak eladása után a beadót a leütési ár 75%-a helyett ezúttal annak 85%-a illeti meg.
Az új jutalékos rendszer a balatonfüredi nyári aukcióra beadott műtárgyakra és beadóikra vonatkozik. Az aukciós értékesítés további feltételei változatlanok maradtak.

Továbbá ezúton szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy tavaszi és nyári online, illetve a Balaton, Nyár, Szerelem című élő aukcióinkra a műtárgyfelvétel folyamatos! Kvalitásos klasszikus és 20. századi modern festményeket, szobrokat, valamint Zsolnay porcelánokat keresünk árveréseinkre.
Beadási határidő: 2019. május 31.

Aukcióinkkal kapcsolatos további információért, illetve kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal!

Laccataris Demeter (1798-1864): Férfi és női portré párban (olaj, fa, 22 x 18 cm, j.b.l.: Laccataris)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház