BALATON, NYÁR, SZERELEM ---ÚJRATÖLTVE! ONLINE ŐSZI AUKCIÓ Licitzárás: 2014/09/28 20.00!!!

Kedves Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

BALATON, NYÁR, SZERELEM --- ÚJRATÖLTVE!

SZEPTEMBERI ONLINE AUKCIÓNK katalógusát megtekintheti itt!

Kb. 120 új tétellel jelentkezünk ismét „Balaton, nyár, szerelem” tematikájú online árverésünkön, azon tételeket indítjuk most, melyeket helyszűke miatt ki kellett hagyni balatonfüredi élő aukciónkról, illetve az itt el nem kelt tételek egy részét is újra indítjuk (kb. 80 db).

Licitzárás: szeptember 28-án, vasárnap 20.00-kor!

Árverésünk anyaga kikérhető és megtekinthető galériánkban személyesen, hétköznap 10.00-18.00-ig és szombaton 10.00-14.00-ig.

Amennyiben nehézségbe ütközne online felületünkön a regisztráció vagy a licitálás, hívjon minket telefonon (00 36 1 311 30 30), vagy írjon a recepcio@pinterantik.hu címre.
Tudnivalók az online árverésünkről: itt.

BALATON, NYÁR, SZERELEM ---ÚJRATÖLTVE! ONLINE ŐSZI AUKCIÓ
Budai Sándor (1891-1973): Pihenő lovak (olaj, vászon, 70 x 101 cm, j.j.l.: Budai S.) Kikiáltási ár: 220.000 HUF

Tisztelettel várjuk Önöket személyesen vagy telefonon:

Pintér Péter, valamint a galéria munkatársai:
Forgács Gergely, Mádai Nándor, Schneller János és Pintér Petra

Pintér Galéria és Aukciósház Kft
1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Telefon: 00 36 1 311-30-30

Megtalálhat minket a Facebook-on is az alábbi címeken:

Pintér Galéria és Aukciósház
Aukció a Vaszary Villában
Soha többet! Harmadszor
Erato
Buda és Pest Aukció

Kérjük lájkolja, ha elnyerte tetszését, vagy legyen az ismerősünk ott is!