532

Pogány Géza (1927-2001)

Balaton part II. Secco-terv

Technika: olaj, papír
Méret: 27 x 38 cm
j.j.l.: PG 1967
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%