270

Fehér László (1953)

Balaton-parti este

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Fehér László 2015
HUF 1 000 000 — 1 200 000
EUR 2 778 — 3 333
USD 3 058 — 3 670

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 250 EUR*, 1 376 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%