Rozs János: Balaton Tihanynál

274

Rozs János (1901-1987)

Balaton Tihanynál

olaj, vászon, 60 x 70 cm, j.b.l.: Rozs J.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%