162

László Dániel (1976)

Balaton Törekitől

olaj, vászon
50 x 125 cm
jelzés hátul: László Dániel
K:2007 Szolnoki művésztelep Kert Galéria, Szolnok

Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%