167

Batári László (1920-1997)

Balaton zivatarral

Technika: olaj, vászon
Méret: 45 x 50 cm
j.j.l.: Batári László
HUF 70 000 — 90 000
EUR 225 — 289
USD 243 — 313

Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%