344

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Balatonberény

Technika: akvarell, papír
Méret: 44 x 55 cm
j.b.l.: Szabó Zoltán Balatonberény 1971
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 57 000 Ft (183 EUR*, 198 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00