219

Halvax Gyula (1906-1984)

Balatonfelvidék

Technika: olaj, vászon
Méret: 63,5 x 81 cm
j.j.l.: Halvax Gyula
HUF 260 000 — 330 000
EUR 722 — 917
USD 795 — 1 009

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%