3

Sallay László (1968)

Balatonfüred

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 50 cm
j.b.l., j.j.k., j.j.f.: L. Sallay, j.h.: László Sallay
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%