256

Erdélyi-Gaál Ferenc (1912-1987)

Balatonfüredi stég

Technika: olaj, préselt lemez
Méret: 46 x 60 cm
jelzett: E. Gaál Ferenc Balatonfüred
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%