Erdélyi-Gaál Ferenc (1912-1987)

Balatonfüredi stég

Technika: olaj, préselt lemez
Méret: 46 x 60 cm
jelzett: E. Gaál Ferenc Balatonfüred
  • Nyertes licit: 400 000 Ft