56

Verebélyi Diána (1987)

Balatonfüredre készülőben (2021)

Technika: olaj, akril, vászon
Méret: 60 x 60 cm
j.b.l.: Vé Dia
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%