111

Göldner Tibor (1929)

Balatoni alkony

Technika: olaj, farost
Méret: 45 x 65 cm
j.b.l.: Göldner 95
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%