56

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balatoni csónakok esőben (Búcsú) (1962) 25/9

litográfia, papír, 84 x 60 cm (teljes lap), j.j.l.: Bernáth Aurél 25/9
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%