104

Sárközy Zoltán (1910-?)

Balatoni halász

Technika: akvarell, papír
Méret: 68 x 48 cm
j.b.l.: Sárközy Z.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%