177

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Balatoni halászok

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 100 cm
j.b.l.: Kárpáthy Jenő
hátoldalon: kiállítási címke
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%