324

Z. Szalay Jenő (1864-1924)

Balatoni halászok

olaj, vászon, 45 x 68 cm, j.b.l.: Szalay Jenő
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%