84

Dobroszláv József (1932-2016)

Balatoni panoráma a Szépkilátónál

akvarell, papír, 31,5 x 48 cm, j.b.l.: Dobroszláv József 1999
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%