28

Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Balatoni porta

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 100 cm
j.j.l.: Csáki-Maronyák J.
HUF 220 000 — 280 000
EUR 707 — 900
USD 765 — 974

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%