20

Szabó Miklós (?-?)

Balatoni stégnél

Technika: olaj, farost
Méret: 61 x 81,5 cm
j.j.l.: Szabó M.
HUF 140 000 — 170 000
EUR 389 — 472
USD 428 — 520

Kikiáltási ár: 95 000 Ft (264 EUR*, 291 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%