161

Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Balatoni strand

Technika: olaj, vászon
Méret: 45,5 x 55,5 cm
j.j.l.: Csáki Maronyák J.
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%