211

Molnár C. Pál (1894-1981)

Balatoni táj

olaj, falemez, 16 x 24 cm, j.b.l.: MCP
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%