290

Szilvásy Margit (1898-1977)

Balatoni táj

akvarell, papír, 22,5 x 31 cm, j.b.l.: Szilvásy 97?
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%