125

R. Pap P. jelzéssel

Balatoni táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 31 x 42 cm
j.j.l.: R. Pap P. 76
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%