4

Görög Lajos (1927-1995)

Balatoni táj

Technika: színezett rézkarc, papír
Méret: 48 x 74 cm
j.j.l.: Görög
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%