232

Hincz Gyula (1904-1986)

Balatoni táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Hincz
Szalon Művészeti Egyesület ragcédula, 182
HUF 550 000 — 650 000
EUR 1 767 — 2 089
USD 1 913 — 2 260

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%