77

Vass Elemér (1887-1957)

Balatoni táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 64 cm
j.j.l.: Vass E. 921
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 130 000 Ft