282

Somogyi István (1930-1998)

Balatoni táj

olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.j.l.: Somogyi I. 1958, a hátoldalon autográf feliratok
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%