284

Tallós Ilona (1918-1991)

Balatoni táj házakkal

olaj, vászon
60x80 cm
j.b.l.: Tallós
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%