33

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balatoni táj tornyos villával, 1953

Technika: színezett rézkarc, papír
Méret: 45 x 54,5 cm
j.j.l.:Bernáth Aurél életmű katalógus szám: 1953/73
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%