134

Egry József (1883-1951)

Balatoni virágcsendélet

Technika: olaj, karton
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Egry József
HUF 22 000 000 — 28 000 000
EUR 70 695 — 89 975
USD 76 508 — 97 374

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft (48 201 EUR*, 52 165 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%