77

Tihanyi Lajos (?-?)

Balatoni vitorlás

Technika: olaj, karton
Méret: 46 x 62 cm
j.j.l.: Tihanyi Lajos
j.b.l.: Balaton Szárszó 929
HUF 110 000 — 150 000
EUR 353 — 482
USD 383 — 522

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%