Vidéky Brigitta (1911-2017)

Balatoni vitorlás

Technika: akvarell, papír
Méret: 19,5 x 13 cm
j.b.l.: Vidéky B.

Ár: 33 600 Ft (108 EUR*, 117 USD*)