314

Vass Elemér (1887-1957)

Balatoni vitorlás

olaj, karton, 52 x 41 cm, j.j.l.: Vass E. j.b.l.: 953
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%