24

Rubovics Márk (1867-1947)

Balatoni vitorlások

Technika: olaj, karton
Méret: 31,5 x 42 cm
j.b.l.: Rubovits M.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%