115

Németh Miklós (1934-2012)

Balatoni vitorlások II.

Technika: olaj, karton
Méret: 100 x 140 cm
j.b.l.: PCSNM
Kikiáltási ár: 680 000 Ft (2 185 EUR*, 2 365 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%