223

Bilkei Vaszkó Ödön (1896-1945)

Balatonpart fürdözőkkel

Technika: olaj, vászon
Méret: 34 x 44,5 cm
j.j.l.: B. Vaszkó
HUF 650 000 — 800 000
EUR 1 806 — 2 222
USD 1 988 — 2 446

Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 250 EUR*, 1 376 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%