66

Kerekes József (1892-1938)

Balatonpart fürdőzőkkel

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Kerekes J
HUF 170 000 — 210 000
EUR 546 — 675
USD 591 — 730

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%