18

Widder Félix (1874-1939)

Balatonpart libákkal

Technika: olaj, papírlemez
Méret: 23 x 37 cm
j.j.l.: Widder Félix 1906
HUF 90 000 — 120 000
EUR 250 — 333
USD 275 — 367

Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%