24

Haranghy Jenő (1894-1951)

Balatonszemes

Technika: olaj, vászon
Méret: 50,5 x 60,5 cm
j.j.l.: B. Szemes Haranghy
HUF 210 000 — 270 000
EUR 583 — 750
USD 642 — 826

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%