32

Fried Pál (1893-1955)

Balerina

Technika: olaj, vászon
Méret: 67 x 57 cm
j.b.l.: Fried Pál
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00