17

Bálint Rezső (1885-1945)

Csendélet szoborral

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 45 cm
j.j.f.: Bálint R.
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (306 EUR*, 336 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%