37

Balogh András (1919-1992)

Mólón

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.j.l.: Balogh A
HUF 200 000 — 250 000
EUR 556 — 694
USD 612 — 765

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (306 EUR*, 336 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00